Tanıştırayım @NIKKENTOBITHINKS

Hayatımda yapmaktan en çok zevk aldığım şeyleri listeledim. Başında çizmek ve yazmak vardı. Evden çalışmaya çekilince  kendime de daha fazla zaman ayırmaya başladım doğal olarak. En azından trafikte geçirdiğim zamanlar artık benim oldu ve başladım çalışmaya.  Bilenler bilir kamuda çalışırken bir kitap resimlendirmesi yapmıştım. Bazı yayınevleri için protfolyo dosyaları da hazırladım ama kendi hikayemi tamamlayıp, 2023 planlamama dahil ettim başvurularımı.  

Bu yıl neler yaptım diyordum ya, yılın son günlerine de denk gelse Etsy 'de benim de bir satış kanalım var artık. Nikkentobithinks adı...

Basılabilir formatta illüstrasyonlarımı satışa sunmaya karar verdim. Malum kur farkı kazancı ve dijital indirme opsiyonu sayesinde kargo derdi olmadığından tercihim etsy'den yana oldu. Deneme olarak ilk önce "Behind Blue Eyes" ismini verdiğim göz illüstrasyonunu satışa sundum. Hedef Amerika pazarı elbette. İlk müşterim de yıllar önce Amerika'ya yerleşen üniversite arkadaşım Uğur oldu. 
Sizden ricam yurtdışında yaşayan akraba hısım ve dostlarınızla bu linki paylaşmanız olacak.  Algoritmalar için yurt dışı tıklamalar çok daha değerli malum. Yeni yıl  hepimize uğur getirsin :)

Yorumlar

Popüler Yayınlar